NOWOŚĆ – TYLKO U NAS !  Sprzedaż  lub wynajem długoterminowy  do uzgodnienia !!!
DZIAŁKA INWESTYCYJNA Z BUDYNKIEM
DO WŁASNEJ ARANŻACJI!
Takich miejsc już niewiele , warto zainwestować w to szczególne miejsce !
Atrakcyjna lokalizacja w Śródmieściu -Rzeszowa przy zbiegu ulic Dąbrowskiego -Wincentego Pola.

Działka komercyjna o pow. 5,85a położona w pełnej infrastrukturze o charakterze handlowym, usługowym ,biurowym z własnym parkingiem.Obecnie na działce znajduje się budynek usługowy, murowany parterowy o powierzchni około 350 m2 tworzący jedną przestrzeń.

W projekcie przebudowy występuje następujące rozmieszczenie: wiatrołap, pomieszczenie techniczne, 6 pomieszczeń usługowych o różnych powierchniach 74m2, 80m2,88m2, 12,6m2, 21m2 , komunikacja, 2 wc. Główne wejście do budynku znajduje się w centralnej części, od strony ul. Wincentego Pola. Wszystkie media w budynku: prąd, woda,kanalizacja.Budynek jest dostępny dla osób niepełnosprawnych od strony głównego wejścia poprzez projektowaną pochylnię terenową.
Budynek przykryty jest dachem dwuspadowym. Działka jest ogrodzona od strony północno zachodniej. Działka sąsiaduje z budynkiem usługowym , budynkiem mieszkalnym wielorodzinnym.
Możliwość zabudowy . Miejsce na siedzibę firmy, kancelarie finansowe, kancelarie notarialne, banki,usługi medyczne, księgowe i wiele innych.

NOWA NIŻSZA cena 950 000 !!!