REZERWACJA !

Do sprzedania: dom murowany o powierzchni użytkowej około 105m2 położony w Majdanie Królewskim w powiecie kolbuszowskim, województwo podkarpackie.

Bardzo dobre połączenie komunikacyjne (5 min piechotą przystanek autobusowy) 4 km od Nowej Dęby, 14 km od Kolbuszowej, około 40 km od Rzeszowa.

DOM posiada bardzo atrakcyjne położenie, ponieważ znajduje się w bliskiej odległości od centrum. Ciekawy rozkład pomieszczeń idealny dla rodziny z dziećmi. W domu znajduje się duże wejście z możliwością zabudowy według swojej aranżacji , 3 ustawne pokoje, łazienka, jasna duża kuchnia .

Budynki gospodarcze. Dom w stanie dobrym do zamieszkania od zaraz. Częściowo wymieniona stolarka okienna na PCV, pokrycie dachowe blachą. Dom wyposażony we wszystkie media (woda, gaz, kanalizacja , prąd).Typ ogrzewania: opałowe w pokojach; gazowe( kuchnia, łazienka) z możliwością wykonania instalacji gazowej w całym domu. W pokojach na podłodze deski drewniane, w łazience płytki. Działka szeroka , ustawna ogrodzona o łącznej powierzchni około 17arów z dogodnym dojazdem bezpośrednio z ulicy Rzeszowskiej . Na działce za domem znajdują się budynki gospodarcze murowane w bardzo dobrym stanie . Jeden z nich o pow. zabudowy około 50m2 na zaadoptowanie pod domek letni ( kiedyś był zamieszkiwany). Jest także budynek murowany o powierzchni zabudowy około 80m2 z możliwością wykorzystania na garaż oraz stodoła murowana o powierzchni zabudowy około 127m2.

Dom idealny również na prowadzenie nieuciążliwej działalności usługowej, ponieważ dom widoczny jest z głównej drogi krajowej relacji Kolbuszowa- Nowa Dęba. W miejscowości w niedalekiej odległości jest cała infrastruktura : szkoła podstawowa, przedszkole, sklepy , kościół, przystanek autobusowy, apteka. Dom z potencjałem ,ze swoją dodatkowa aranżacją .

Cena  305 000 

Jesteś zainteresowany  KUPNEM DOMU ?  Zadzwoń i obejrzyj wewnątrz !