Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe położone w Nowej Dębie znajdujące przy ulicy 1 Maja na PARTERZE  o pow.55m2 w bloku z cegły. Blok ocieplony. Lokalizacyjnie 20km od Kolbuszowej , Tarnobrzega.

Mieszkanie sprzedawane z  umeblowaniem i wyposażeniem .

Rozkład pomieszczeń : przedpokój,  słoneczny pokój gościnny , 2 sypialnie, jasna oddzielna  kuchnia, łazienka,wc. Do mieszkania przynależy piwnica.

Mieszkanie komfortowe uwidocznione na zdjęciach . W przedpokoju cała część wykorzystana pod zabudowę ( na całej ścianie dodatkowo górne półki pomysłowo urządzone ), szafa duża zabudowana+ wbudowana szafa na wymiar po stronie odzieży wierzchniej. Na podłodze płytki nieścieralne komponujące się z kolorystyką przedpokoju.

 

Pokój gościnny umeblowany nowoczesnymi jasnymi meblami  ,stół z krzesłami. Kuchnia w nowoczesnych meblach na wymiar ze zmywarką (na zdjęciu starsza zabudowa kuchenna)

Pokój nr 1 ustawny  szafa wolnostojąca garderobiana lustrzana . Pokój nr 2 w jasnych kolorach , szafa zabudowana . Łazienka z meblami łazienkowymi  wypłytkowana w całości ( podłoga i ściany) ,pralka.

Stolarka drzwiowa w jasnych brązach wraz z drzwiami wewnętrznymi ,oświetlenie ,lampy sufitowe , w pokojach na podłodze panele.  

Spokojna okolica a jednocześnie w samym centrum Nowej Dęby! Przy bloku dużo zieleni .

 

Wszędzie blisko: park z placem zabaw , sklepy, przychodnia, szkoła, przedszkole, kościół, basen kryty, szpital, dworzec autobusowy.

Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą .

Szybka wyprowadzka. Mieszkanie do wejścia OD ZARAZ . Super miejsce dla każdego,  oraz idealne dla inwestora pod wynajęcie !!!